Celoroční kalendář akcí

KALENDÁŘ AKCÍ – školní rok 2023/2024

 

Září

6. 9. – Třídní schůzky

26. 9. Toulcův dvůr – Za pokladem země – Motýlci

 

Říjen

6. 10. Mendelánkování – Motýlci, Rosničky

12. 10. Cross cup – nominované děti

18. 10. Svíčkárna/čokoládovna Šestajovice – Rosničky, Motýlci

24.10. Solná jeskyně – Rosničky

31. 10. Halloween v MŠ – celá MŠ

 

Listopad

01. 11. Truhlář Tonda – Motýlci, Rosničky

13. 11. Toulcův dvůr – Snídaně pana Toulce – Motýlci

14. 11. Toulcův dvůr – Snídaně pana Toulce – Rosničky

21. 11. Toulcův dvůr – Vánoce na statku – Rosničky

29. 11. Solná jeskyně – Rosničky

30. 11. Výlet do České televize – Motýlci

 

Prosinec

01. 12. Mikulášská s Vilíkem – celá MŠ

13. 12. Vánoční dílny – celá MŠ

18. 12. Filharmoniště – celá MŠ

19. 12. Vánoční nadílka – jednotlivé třídy

 

Leden

17. 1. Solná jeskyně – Rosničky

19. 1. Screening školní zralosti – pro zájemce

24. 1. Výlet Mníšek pod Brdy – Rosničky, Motýlci

 

Únor

13. 2. Masopust v Mendelce – Motýlci, Rosničky

20. 2. Karneval – celá MŠ

21. 2. Solná jeskyně – Rosničky

28. 2. Toulcův dvůr – Zvířecí detektivové – Rosničky

Březen

5. 3. Toulcův dvůr – O beránkovi a ovečkách – Rosničky

6. 3. Solná jeskyně – Filípci

Duben

30. 4. Toulcův dvůr – Za pokladem Země – Rosničky

Květen

14. 5. Toulcův dvůr – Stateček s domácími zvířátky – Filípci, Sovičky

21. 5. Jarní slavnosti na zahradě MŠ

28. 5. Toulcův dvůr – Co se děje na kompostu – Motýlci

29. 5. Toulcův dvůr – Vodnice Brekule – Rosničky

 

Červen

15. 6. – 21. 6. – Školka v přírodě

 

 

DIVADLA – školní rok 2022/2023

DIVADLA ZAČÍNAJÍ VŽDY V 9:30 HOD. (pokud není uvedeno jinak)

 

Září                       20. 9.                      středa              Kouzelný hrnec

                                21. 9. (9.20)          čtvrtek             Výchovný koncert     

 

Listopad             22. 11.                     středa             Cirkus Adonis

 

Prosinec               1. 12.                     pátek             Mikulášská s Vilíkem                                                      

                               20. 12. (9.15)         středa          O Veselém vánočním stromečku

 

Únor                    14. 2.                   středa            Hlavně ať se nevzbudí (2 skupiny)

 

Březen                    20. 3.                 středa            O námořníku Čepičkovi

 

Květen                  15. 5.                  středa             Pohádkové pásmo